Tvorba webových stránek

Webové stránky, tvorba webových stránek, tvorba web stránek, tvorba www stránek, webdesign, www prezentace, ať to nazveme jakkoli, tak se v dnešní době jedná o nezbytnou firemní prezentaci, jež vypovídá nejen o firemní činnosti, ale i o jejím obrazu vůči veřejnosti a řadí se společně s logem k nezbytným součástím firemní propagace.

Ať už si pro prezentaci své firmy představujete jednoduchou stránku, web složitější struktury či rozsáhlé databázové stránky (e-shopy, redakční systémy apod.), pro Bratry webu nemůže být žádný obzor dostatečně vzdálený. Zvolte si typ stránek (skok dolů na jednotlivé možnosti), který se pro vaši činnost bude hodit nejlépe.
Aby vaše loď plula lehce bez nežádoucího zatížení, nejprve s vámi důkladně probereme a vyhodnotíme potřebnou strukturu a funkce webu. Tím vám pomůžeme ušetřit spoustu financí vydaných za zbytečnosti, které byste na stránkách třeba nikdy nevyužili.


Nenecháme vás v tom plavat
Prací na vývoji webu však naše práce nekončí, nebojte se, že vás necháme plavat bez záchranného kruhu. Nabízíme totiž také pravidelnou správu a aktualizaci stránek již vytvořených.
Cena stránek se pohybuje od 7 tisíc korun. V naší nabídce naleznete pouze nejzákladnější typy webů se stručnou charakteristikou jejich funkcí. Nebojte se však říci si o vlastní požadavky. Na základě těchto požadavků pak lze upřesnit konkrétní cenovou nabídku. Pro bližší představu o již vytvořených stránkách navštivte Reference.
AKCE: Zajištění (nikoli platba) domény, webhostingu a následné vytvoření vybraných e-mailových adres ZDARMA.

Statický web aneb Za málo peněz hodně muziky

Nejjednodušší webové stránky, které se hodí např. pro prezentaci jednotlivců, zájmových skupin či pro toho, komu se zkrátka nechce investovat do složitějšího webu.
text doplněný fotografiemi
jednoúrovňové menu s maximálně 6ti odkazy (stránkami)
Příklad: www.dvursaloun.cz
Cena zahrnuje 2 grafické návrhy stránek, výrobu a naplnění webu dodanými materiály (fotografie, text).

Statický web s lehkou dynamikou – když chcete prodávat

Pokud chcete, aby vás zákazníci našli, pak se vám bude hodit právě tento typ jednoduchého a levného informativního webu. Ocení jej zejména firmy propagující své zboží či služby, ale i náročnější jednotlivci.
text doplněný fotografiemi
jednoúrovňové menu
další funkce, které si zvolíte – např. fotogalerie, kontaktní či objednávkový formulář, novinky, hlavička ve flashi apod.)
Příklad: http://ples.c-budejovice.cz
Cena zahrnuje maximálně 3 grafické návrhy, výrobu a naplnění stránek dodanými materiály a zprovoznění dalších vybraných funkcí webu.

Statický web se složitější dynamikou – pro ty, kdo vědí, co chtějí

Web složitější struktury, který ocení zejména firmy, jež chtějí přilákat nové zákazníky. Máte-li konkrétní speciální požadavky ohledně funkčnosti svého webu, pak je právě tenhle pro vás ten pravý.
(jaké jsou například ty speciální požadavky a co jsou doplňkové služby??? Není jasné, čím se liší od předchozího)
text doplněný fotografiemi
další funkce, které si zvolíte – např. fotogalerie, kontaktní či objednávkový formulář, novinky, hlavička ve flashi apod.
Příklad: www.zvonarna.cz
Cena zahrnuje zpracování loga, maximálně 5 grafických návrhů, výroba a naplnění stránek dodanými materiály, zprovoznění speciálních funkcí, fotogalerií apod.

Dynamické stránky – web, který žije

Web, skrze nějž budete se svým zákazníky skutečně komunikovat, na kterém budete své zboží a služby skutečně prodávat. Může se stát, čím budete chtít: e-shopem, fórem, nástěnkou aktualit či aktivní fotogalerií. Tento typ stránek ocení zejména náročnější firmy, které chtějí uživateli-zákazníkovi nabídnout živý a aktuální web, na kterém návštěvníci najdou vždy nejčerstvější informace.
administrační redakční systém
text doplněný fotografiemi
další funkce, které si zvolíte
příklad: www.archanadeje.cz, www.lightsound.cz
Cena zahrnuje zpracování loga, maximálně 5 grafických návrhů, výrobu a naplnění stránek dodanými materiály, zprovoznění speciálních funkcí, možnost vlastní administrativy apod. Cena se může měnit v závislosti na náročnosti zpracování.